FSBB20CH60CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB20CH60CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MODULE SPM 600V 20A SPMCC
Φύλλα δεδομένων: FSBB20CH60CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FSBB20CH60CT
Αριθμός εξαρτήματος FSBB20CH60CT Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MODULE SPM 600V 20A SPMCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4839 pcs Φύλλο δεδομένων FSBB20CH60CT.pdf
Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms Τάση 600V
Τύπος IGBT Σειρά Motion SPM® 3
Συσκευασία / υπόθεση 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Ρεύμα 20A Διαμόρφωση 3 Phase