FSBB15CH60F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB15CH60F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MODULE SPM 600V SPM27-CA
Φύλλα δεδομένων: FSBB15CH60F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FSBB15CH60F
Αριθμός εξαρτήματος FSBB15CH60F Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MODULE SPM 600V SPM27-CA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5234 pcs Φύλλο δεδομένων FSBB15CH60F.pdf
Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms Τάση 600V
Τύπος IGBT Σειρά Motion SPM® 3
Συσκευασία / υπόθεση 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 15A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Ρεύμα 15A Διαμόρφωση 3 Phase