FQT5P10TF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQT5P10TF
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 100V 1A SOT-223
Φύλλα δεδομένων: 1.FQT5P10TF.pdf2.FQT5P10TF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQT5P10TF
Αριθμός εξαρτήματος FQT5P10TF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 100V 1A SOT-223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 197543 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQT5P10TF.pdf2.FQT5P10TF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223-4
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2W (Tc) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA Αλλα ονόματα FQT5P10TFDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 250pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 8.2nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 100V 1A (Tc) 2W (Tc) Surface Mount SOT-223-4
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 1A (Tc)