FQPF9P25
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF9P25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQPF9P25
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 250V 6A TO-220F
Φύλλα δεδομένων: FQPF9P25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQPF9P25
Αριθμός εξαρτήματος FQPF9P25 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 250V 6A TO-220F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73523 pcs Φύλλο δεδομένων FQPF9P25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 620 mOhm @ 3A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 50W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Αλλα ονόματα FQPF9P25-ND
FQPF9P25FS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 38nC @ 10V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 250V 6A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220F Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)