FQPF5N30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF5N30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQPF5N30
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 300V 3.9A TO-220F
Φύλλα δεδομένων: FQPF5N30.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQPF5N30
Αριθμός εξαρτήματος FQPF5N30 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 300V 3.9A TO-220F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4019 pcs Φύλλο δεδομένων FQPF5N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 1.95A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 35W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 430pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 13nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 300V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 300V 3.9A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220F
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 3.9A (Tc)