FQPF22P10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF22P10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQPF22P10
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 100V 13.2A TO-220F
Φύλλα δεδομένων: FQPF22P10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQPF22P10
Αριθμός εξαρτήματος FQPF22P10 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 100V 13.2A TO-220F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65340 pcs Φύλλο δεδομένων FQPF22P10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 6.6A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 45W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 50nC @ 10V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 100V 13.2A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220F Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 13.2A (Tc)