FQPF17P10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF17P10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQPF17P10
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 100V 10.5A TO-220F
Φύλλα δεδομένων: FQPF17P10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQPF17P10
Αριθμός εξαρτήματος FQPF17P10 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 100V 10.5A TO-220F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4825 pcs Φύλλο δεδομένων FQPF17P10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 5.25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 41W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1100pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 39nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 100V 10.5A (Tc) 41W (Tc) Through Hole TO-220F
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 10.5A (Tc)