FQP50N06
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQP50N06
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 50A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FQP50N06.pdf2.FQP50N06.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQP50N06
Αριθμός εξαρτήματος FQP50N06 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 50A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69187 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQP50N06.pdf2.FQP50N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 120W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα FQP50N06-ND
FQP50N06FS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1540pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 41nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 50A (Tc) 120W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)