FQP44N10
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQP44N10
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 43.5A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FQP44N10.pdf2.FQP44N10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQP44N10
Αριθμός εξαρτήματος FQP44N10 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 43.5A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63655 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQP44N10.pdf2.FQP44N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 39 mOhm @ 21.75A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 146W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα FQP44N10-ND
FQP44N10FS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1800pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 62nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 43.5A (Tc) 146W (Tc) Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 43.5A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FQP47P06
FQP47P06
Περιγραφή: MOSFET P-CH 60V 47A TO-220
Σε απόθεμα: 55689 pcs
Κατεβάστε: FQP47P06.pdf
RFQ
FQP3P20
FQP3P20
Περιγραφή: MOSFET P-CH 200V 2.8A TO-220
Κατεβάστε: FQP3P20.pdf
RFQ
FQP47P06_NW82049
FQP47P06_NW82049
Κατεβάστε: FQP47P06_NW82049.pdf
FQP3N80C
FQP3N80C
Περιγραφή: MOSFET N-CH 800V 3A TO-220
Κατεβάστε: FQP3N80C.pdf
FQP47P06_SW82049
FQP47P06_SW82049
Κατεβάστε: FQP47P06_SW82049.pdf
FQP45N15V2
FQP45N15V2
Περιγραφή: MOSFET N-CH 150V 45A TO-220
Κατεβάστε: FQP45N15V2.pdf
FQP44N10F
FQP44N10F