FQP16N25
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQP16N25
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 16A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FQP16N25.pdf2.FQP16N25.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQP16N25
Αριθμός εξαρτήματος FQP16N25 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 16A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71179 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQP16N25.pdf2.FQP16N25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 142W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα FQP16N25-ND
FQP16N25FS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 35nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 16A (Tc) 142W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)