FQP13N10
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQP13N10
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 12.8A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FQP13N10.pdf2.FQP13N10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQP13N10
Αριθμός εξαρτήματος FQP13N10 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 12.8A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140821 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQP13N10.pdf2.FQP13N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 6.4A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 65W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 450pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 16nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 12.8A (Tc) 65W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12.8A (Tc)