FQL40N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQL40N50 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQL40N50
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 40A TO-264
Φύλλα δεδομένων: FQL40N50.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
375 pcs
750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQL40N50
Αριθμός εξαρτήματος FQL40N50 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 40A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21761 pcs Φύλλο δεδομένων FQL40N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 460W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7500pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 200nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 40A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-264
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FQL40N50F
FQL40N50F