FQD8P10TM_F080
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK
Φύλλα δεδομένων: FQD8P10TM_F080.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FQD8P10TM_F080 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5478 pcs Φύλλο δεδομένων FQD8P10TM_F080.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 530 mOhm @ 3.3A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 44W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 470pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 15nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 100V 6.6A (Tc) 2.5W (Ta), 44W (Tc) Surface Mount D-Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 6.6A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FQD8P10TF
FQD8P10TF
Σε απόθεμα: 5169 pcs
Κατεβάστε: FQD8P10TF.pdf
RFQ
FQD9N25TM-F085
FQD9N25TM-F085
Περιγραφή: MOSFET N-CH 250V 7.4A DPAK
Σε απόθεμα: 109803 pcs
Κατεβάστε: FQD9N25TM-F085.pdf
RFQ
FQD7P20TM_F080
FQD7P20TM_F080
Περιγραφή: MOSFET P-CH 200V 5.7A DPAK
Κατεβάστε: FQD7P20TM_F080.pdf
FQD8P10TF_NB82052
FQD8P10TF_NB82052