FQD5N30TM
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQD5N30TM
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 300V 4.4A DPAK
Φύλλα δεδομένων: 1.FQD5N30TM.pdf2.FQD5N30TM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQD5N30TM
Αριθμός εξαρτήματος FQD5N30TM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 300V 4.4A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5018 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQD5N30TM.pdf2.FQD5N30TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 2.2A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 45W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 430pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 13nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 300V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 300V 4.4A (Tc) 2.5W (Ta), 45W (Tc) Surface Mount D-Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 4.4A (Tc)