FQD3N40TF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQD3N40TF
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 400V 2A DPAK
Φύλλα δεδομένων: FQD3N40TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQD3N40TF
Αριθμός εξαρτήματος FQD3N40TF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 400V 2A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4299 pcs Φύλλο δεδομένων FQD3N40TF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 1A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 7.5nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 400V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 400V 2A (Tc) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Surface Mount D-Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)