FQD20N06LETM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 17.2A DPAK
Φύλλα δεδομένων: 1.FQD20N06LETM.pdf2.FQD20N06LETM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQD20N06LETM
Αριθμός εξαρτήματος FQD20N06LETM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 17.2A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4909 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQD20N06LETM.pdf2.FQD20N06LETM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 8.6A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 38W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 665pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 13nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 17.2A (Tc) 2.5W (Ta), 38W (Tc) Surface Mount D-Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 17.2A (Tc)