FQD12P10TF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 100V 9.4A DPAK
Φύλλα δεδομένων: 1.FQD12P10TF.pdf2.FQD12P10TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQD12P10TF
Αριθμός εξαρτήματος FQD12P10TF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 100V 9.4A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4677 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQD12P10TF.pdf2.FQD12P10TF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252, (D-Pak)
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 4.7A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 27nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 100V 9.4A (Tc) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 9.4A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FQD13N06TF
FQD13N06TF
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 10A DPAK
Σε απόθεμα: 4470 pcs
Κατεβάστε: FQD13N06TF.pdf
RFQ
FQD12N20TM_F080
FQD12N20TM_F080
Περιγραφή: MOSFET N-CH 200V 9A DPAK