FQB7N10LTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB7N10LTM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 7.3A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: FQB7N10LTM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQB7N10LTM
Αριθμός εξαρτήματος FQB7N10LTM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 7.3A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4324 pcs Φύλλο δεδομένων FQB7N10LTM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK (TO-263AB)
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 3.65A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.75W (Ta), 40W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 290pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 6nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 7.3A (Tc) 3.75W (Ta), 40W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7.3A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FQB6N70TM
FQB6N70TM
Περιγραφή: MOSFET N-CH 700V 6.2A D2PAK
Σε απόθεμα: 4370 pcs
Κατεβάστε: FQB6N70TM.pdf
RFQ
FQB70N08TM
FQB70N08TM
Περιγραφή: MOSFET N-CH 80V 70A D2PAK
Σε απόθεμα: 5649 pcs
Κατεβάστε: FQB70N08TM.pdf
RFQ
FQB6N90TM_AM002
FQB6N90TM_AM002
Περιγραφή: MOSFET N-CH 900V 5.8A D2PAK