FQB6N25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB6N25TM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQB6N25TM
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 5.5A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: FQB6N25TM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQB6N25TM
Αριθμός εξαρτήματος FQB6N25TM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 5.5A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4220 pcs Φύλλο δεδομένων FQB6N25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK (TO-263AB)
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 2.75A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.13W (Ta), 63W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 300pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 8.5nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 5.5A (Tc) 3.13W (Ta), 63W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)