FQB20N06TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB20N06TM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 20A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: FQB20N06TM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQB20N06TM
Αριθμός εξαρτήματος FQB20N06TM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 20A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4484 pcs Φύλλο δεδομένων FQB20N06TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK (TO-263AB)
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 10A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.75W (Ta), 53W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 590pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 15nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 20A (Tc) 3.75W (Ta), 53W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)