FQAF33N10L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQAF33N10L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 25.8A TO-3PF
Φύλλα δεδομένων: FQAF33N10L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQAF33N10L
Αριθμός εξαρτήματος FQAF33N10L Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 25.8A TO-3PF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5228 pcs Φύλλο δεδομένων FQAF33N10L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3PF
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 52 mOhm @ 12.9A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 83W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SC-94 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1630pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 40nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 25.8A (Tc) 83W (Tc) Through Hole TO-3PF
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 25.8A (Tc)