FP7G100US60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FP7G100US60 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MODULE SPM 600V 100A EPM7
Φύλλα δεδομένων: FP7G100US60.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FP7G100US60
Αριθμός εξαρτήματος FP7G100US60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MODULE SPM 600V 100A EPM7 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5525 pcs Φύλλο δεδομένων FP7G100US60.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 100A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή EPM7 Σειρά Power-SPM™
Ισχύς - Max 400W Συσκευασία / υπόθεση EPM7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) NTC θερμίστορ No
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 6.085nF @ 30V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Half Bridge 600V 100A 400W Chassis Mount EPM7 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100A Διαμόρφωση Half Bridge