FODM3051R2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FODM3051R2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4MFP
Φύλλα δεδομένων: FODM3051R2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FODM3051R2
Αριθμός εξαρτήματος FODM3051R2 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5173 pcs Φύλλο δεδομένων FODM3051R2.pdf
Διάμετρος άξονα (mm) No Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Απομόνωση 3750Vrms Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.2V
Turn On Time - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-Mini-Flat
Στατικό dV / dt (ελάχιστο) 1kV/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, Gull Wing
Τύπος εξόδου Triac Αλλα ονόματα FODM3051R2_NL
FODM3051R2_NL-ND
FODM3051R2FS
FODM3051R2FS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 70mA Τρέχουσα - LED ενεργοποίηση (Ift) (Max) 15mA
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 300µA (Typ) Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 60mA