FOD617C300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FOD617C300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP
Φύλλα δεδομένων: FOD617C300.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FOD617C300
Αριθμός εξαρτήματος FOD617C300 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5542 pcs Φύλλο δεδομένων FOD617C300.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 70V Τάσης - Απομόνωση 5000Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.35V VCE Κορεσμός (Max) 400mV
Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση Ώρας (Τύπος) - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-DIP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 4µs, 3µs
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP (0.300", 7.62mm)
Τύπος εξόδου Transistor Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου DC Λεπτομερής περιγραφή Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 100% @ 10mA Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) 200% @ 10mA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 50mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 50mA