FMS7G20US60S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 20A 25PM-AA
Φύλλα δεδομένων: FMS7G20US60S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FMS7G20US60S
Αριθμός εξαρτήματος FMS7G20US60S Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IGBT 600V 20A 25PM-AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4077 pcs Φύλλο δεδομένων FMS7G20US60S.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 20A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 25PM-AA Σειρά -
Ισχύς - Max 89W Συσκευασία / υπόθεση 25PM-AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ Yes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 1.277nF @ 30V
Εισαγωγή Single Phase Bridge Rectifier IGBT Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 600V 20A 89W Chassis Mount 25PM-AA Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 20A Διαμόρφωση Three Phase Inverter with Brake