FMS6G10US60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 10A 25PM-AA
Φύλλα δεδομένων: FMS6G10US60.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FMS6G10US60
Αριθμός εξαρτήματος FMS6G10US60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IGBT 600V 10A 25PM-AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4120 pcs Φύλλο δεδομένων FMS6G10US60.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 10A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 25PM-AA Σειρά -
Ισχύς - Max 66W Συσκευασία / υπόθεση 25PM-AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ Yes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 0.71nF @ 30V
Εισαγωγή Three Phase Bridge Rectifier IGBT Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Three Phase Inverter 600V 10A 66W Chassis Mount 25PM-AA Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 10A Διαμόρφωση Three Phase Inverter
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FMS6G10US60S
FMS6G10US60S