FMG2G400LS60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT POWER MOD 600V 300A 7PM-IA
Φύλλα δεδομένων: FMG2G400LS60.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FMG2G400LS60
Αριθμός εξαρτήματος FMG2G400LS60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IGBT POWER MOD 600V 300A 7PM-IA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5130 pcs Φύλλο δεδομένων FMG2G400LS60.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 400A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 7PM-IA Σειρά -
Ισχύς - Max 1136W Συσκευασία / υπόθεση 7PM-IA
Αλλα ονόματα FMG2G400LS60_NL
FMG2G400LS60_NL-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Half Bridge 600V 400A 1136W Chassis Mount 7PM-IA Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 400A Διαμόρφωση Half Bridge