FLD00030
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLD00030
Περιγραφή προϊόντος IC AMBIENT LIGHT SENSOR 2-PLCC
Φύλλα δεδομένων: FLD00030.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLD00030
Αριθμός εξαρτήματος FLD00030 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5151 pcs Φύλλο δεδομένων FLD00030.pdf
μήκος κύματος 630nm Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 6V
Οπτική γωνία - Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead
Προσανατολισμός Top View Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - Σκούρο (Id) (Max) 100nA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FLD-50
FLD-50
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE AUTO 50A AUTO LINK
Σε απόθεμα: 9754 pcs
Κατεβάστε: FLD-50.pdf
RFQ
FLDWC0311-1.50-0
FLDWC0311-1.50-0
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: HOOK-UP DUAL STRND 16AWG BLK 1'
Σε απόθεμα: 127888 pcs
Κατεβάστε: FLDWC0311-1.50-0.pdf
RFQ
FLD-40
FLD-40
Περιγραφή: FUSE AUTO 40A AUTO LINK
Κατεβάστε: FLD-40.pdf
Περιγραφή: HOOK-UP DUAL STRND 12AWG BLK 1'
Κατεβάστε: FLDWC0311-12-0.pdf
FLD-80
FLD-80
Περιγραφή: FUSE AUTO 80A AUTO LINK
Κατεβάστε: FLD-80.pdf
FLD-451
FLD-451
Κατασκευαστές: Master Appliance Corp.
Περιγραφή: FIELD KIT, 120V, INCL. BRUSHHOLD
Κατεβάστε: FLD-451.pdf
FLD00050
FLD00050
Περιγραφή: IC SENSOR LIGHT-PROXIMITY 8L-ASL
Κατεβάστε: FLD00050.pdf
Περιγραφή: IC AMBIENT LIGHT SENSOR 8L-ALS
Κατεβάστε: FLD00042.pdf
FLD-30
FLD-30
Περιγραφή: FUSE AUTO 30A AUTO LINK
Κατεβάστε: FLD-30.pdf
FLD-450
FLD-450
Περιγραφή: FIELD KIT, 230V, INCL. BRUSHHOLD