FJX3002RTF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FJX3002RTF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT323
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FJX3002RTF
Αριθμός εξαρτήματος FJX3002RTF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5618 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 50V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA
transistor Τύπος NPN - Pre-Biased Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323
Σειρά - Αντίσταση - Βάση εκπομπού (R2) 10 kOhms
Αντίσταση - Βάση (R1) 10 kOhms Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Μετάβαση 250MHz
Λεπτομερής περιγραφή Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 100mA 250MHz 200mW Surface Mount SOT-323 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 100nA (ICBO) Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100mA