FGH40T65UPD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGH40T65UPD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IGBT 650V 80A 268W TO-247AB
Φύλλα δεδομένων: FGH40T65UPD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FGH40T65UPD
Αριθμός εξαρτήματος FGH40T65UPD Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IGBT 650V 80A 268W TO-247AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43815 pcs Φύλλο δεδομένων FGH40T65UPD.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A
Test Condition 400V, 40A, 7 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 20ns/144ns
εναλλαγή Ενέργειας 1.59mJ (on), 580µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 43ns
Ισχύς - Max 268W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 177nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 650V 80A 268W Through Hole TO-247-3 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 120A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A