FGH30S150P
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGH30S150P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1500V 60A TO-247
Φύλλα δεδομένων: FGH30S150P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FGH30S150P
Αριθμός εξαρτήματος FGH30S150P Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IGBT 1500V 60A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25035 pcs Φύλλο δεδομένων FGH30S150P.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1500V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 30A
Test Condition 600V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 32ns/492ns
εναλλαγή Ενέργειας 1.16mJ (on), 900µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247
Σειρά - Ισχύς - Max 500W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 369nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 1500V 60A 500W Through Hole TO-247
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 90A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 60A