FGAF20N60SMD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGAF20N60SMD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IGBT 600V 40A 62.5W TO-3PF
Φύλλα δεδομένων: FGAF20N60SMD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
360 pcs
720 pcs
1080 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FGAF20N60SMD
Αριθμός εξαρτήματος FGAF20N60SMD Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IGBT 600V 40A 62.5W TO-3PF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39538 pcs Φύλλο δεδομένων FGAF20N60SMD.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 15V, 20A
Test Condition 400V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 12ns/91ns
εναλλαγή Ενέργειας 452µJ (on), 141µJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3PF
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 26.7ns
Ισχύς - Max 75W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SC-94 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Field Stop πύλη Χρέωση 64nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Field Stop 600V 40A 75W Through Hole TO-3PF Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 60A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A