FGA50S110P
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGA50S110P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1100V 50A 300W TO3PN
Φύλλα δεδομένων: FGA50S110P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FGA50S110P
Αριθμός εξαρτήματος FGA50S110P Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IGBT 1100V 50A 300W TO3PN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63609 pcs Φύλλο δεδομένων FGA50S110P.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1100V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 50A
Test Condition - Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3PN
Σειρά - Ισχύς - Max 300W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 195nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1100V 50A 300W Through Hole TO-3PN
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 120A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 50A