FFB20U60STM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFB20U60STM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 20A TO263
Φύλλα δεδομένων: FFB20U60STM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFB20U60STM
Αριθμός εξαρτήματος FFB20U60STM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 20A TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4024 pcs Φύλλο δεδομένων FFB20U60STM.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2.2V @ 20A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 90ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 20A Surface Mount D²PAK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 20A