FFAF10U170STU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 1.7KV 10A TO3PF
Φύλλα δεδομένων: FFAF10U170STU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFAF10U170STU
Αριθμός εξαρτήματος FFAF10U170STU Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP 1.7KV 10A TO3PF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5270 pcs Φύλλο δεδομένων FFAF10U170STU.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2.2V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1700V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3PF-2L Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 140ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-3PF Variant, 2 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 1700V 10A Through Hole TO-3PF-2L
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 1700V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A