FFA40UP35STU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFA40UP35STU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 350V 40A TO3P
Φύλλα δεδομένων: FFA40UP35STU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFA40UP35STU
Αριθμός εξαρτήματος FFA40UP35STU Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP 350V 40A TO3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57231 pcs Φύλλο δεδομένων FFA40UP35STU.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.6V @ 40A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 350V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 55ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 350V 40A Through Hole TO-3P
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 350V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 40A