FEP16BTD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FEP16BTD
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY GP 100V 16A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: 1.FEP16BTD.pdf2.FEP16BTD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FEP16BTD
Αριθμός εξαρτήματος FEP16BTD Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 100V 16A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5685 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FEP16BTD.pdf2.FEP16BTD.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 950mV @ 8A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 100V 16A Through Hole TO-220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 16A Αριθμός μέρους βάσης FEP16B