FDU3N40TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDU3N40TU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FDU3N40TU
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 400V 2A IPAK
Φύλλα δεδομένων: FDU3N40TU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDU3N40TU
Αριθμός εξαρτήματος FDU3N40TU Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 400V 2A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152814 pcs Φύλλο δεδομένων FDU3N40TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή IPAK (TO-251)
Σειρά UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 1A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 30W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 225pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 6nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 400V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 400V 2A (Tc) 30W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)