FDP047AN08A0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 75V 80A TO-220AB
Φύλλα δεδομένων: 1.FDP047AN08A0.pdf2.FDP047AN08A0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDP047AN08A0
Αριθμός εξαρτήματος FDP047AN08A0 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 80A TO-220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56296 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FDP047AN08A0.pdf2.FDP047AN08A0.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.7 mOhm @ 80A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 310W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα FDP047AN08A0-ND
FDP047AN08A0FS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6600pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 138nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 15A (Tc) 310W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)