FDP036N10A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDP036N10A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V TO-220AB-3
Φύλλα δεδομένων: 1.FDP036N10A.pdf2.FDP036N10A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDP036N10A
Αριθμός εξαρτήματος FDP036N10A Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V TO-220AB-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44524 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FDP036N10A.pdf2.FDP036N10A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6 mOhm @ 75A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 333W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7295pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 116nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 120A (Tc) 333W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)