FDMC86340ET80
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC86340ET80 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 80V 48A POWER33
Φύλλα δεδομένων: FDMC86340ET80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDMC86340ET80
Αριθμός εξαρτήματος FDMC86340ET80 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 48A POWER33 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80215 pcs Φύλλο δεδομένων FDMC86340ET80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Power33
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 14A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.8W (Ta), 65W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerWDFN Αλλα ονόματα FDMC86340ET80CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2775pF @ 40V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 49nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 8V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 80V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 80V 14A (Ta), 68A (Tc) 2.8W (Ta), 65W (Tc) Surface Mount Power33
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 14A (Ta), 68A (Tc)