FDMC8010ET30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC8010ET30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 30A 8-PQFN
Φύλλα δεδομένων: FDMC8010ET30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDMC8010ET30
Αριθμός εξαρτήματος FDMC8010ET30 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 30A 8-PQFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70768 pcs Φύλλο δεδομένων FDMC8010ET30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Power33
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.3 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.8W (Ta), 65W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerWDFN Αλλα ονόματα FDMC8010ET30TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5860pF @ 15V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 94nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 30A (Ta), 174A (Tc) 2.8W (Ta), 65W (Tc) Surface Mount Power33
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 30A (Ta), 174A (Tc)