FDMA2002NZ_F130
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος INTEGRATED CIRCUIT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDMA2002NZ_F130 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5641 pcs Φύλλο δεδομένων
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-MicroFET (2x2)
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 123 mOhm @ 2.9A, 4.5V
Ισχύς - Max 650mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 6-VDFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 220pF @ 15V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 3nC @ 4.5V
FET Τύπος 2 N-Channel (Dual) FET Χαρακτηριστικό Logic Level Gate
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 2.9A 650mW Surface Mount 6-MicroFET (2x2)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2.9A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDMA1028NZ
FDMA1028NZ
Περιγραφή: MOSFET 2N-CH 20V 3.7A 6-MICROFET
Σε απόθεμα: 210287 pcs
Κατεβάστε: FDMA1028NZ.pdf
RFQ
FDMA2002NZ
FDMA2002NZ
Περιγραφή: MOSFET 2N-CH 30V 2.9A 6-MICROFET