FDI045N10A-F102
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDI045N10A-F102 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 120A I2PAK-3
Φύλλα δεδομένων: FDI045N10A-F102.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDI045N10A-F102 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 120A I2PAK-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37418 pcs Φύλλο δεδομένων FDI045N10A-F102.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I2PAK (TO-262)
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 263W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Αλλα ονόματα FDI045N10A_F102
FDI045N10A_F102-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5270pF @ 50V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 74nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 120A (Tc) 263W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)