FDD6N25TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FDD6N25TM
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 4.4A DPAK
Φύλλα δεδομένων: FDD6N25TM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDD6N25TM
Αριθμός εξαρτήματος FDD6N25TM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 4.4A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227199 pcs Φύλλο δεδομένων FDD6N25TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 2.2A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 50W (Tc) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα FDD6N25TMDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 250pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 6nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 4.4A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount D-Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 4.4A (Tc)