FDD6530A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FDD6530A
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 20V 21A D-PAK
Φύλλα δεδομένων: FDD6530A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDD6530A
Αριθμός εξαρτήματος FDD6530A Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 20V 21A D-PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124513 pcs Φύλλο δεδομένων FDD6530A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 32 mOhm @ 8A, 4.5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.3W (Ta), 33W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα FDD6530A-ND
FDD6530ATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 10V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 9nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 20V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 20V 21A (Ta) 3.3W (Ta), 33W (Tc) Surface Mount TO-252
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 21A (Ta)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDD6632
FDD6632
Περιγραφή: MOSFET N-CH 30V 9A D-PAK
Σε απόθεμα: 5291 pcs
Κατεβάστε: FDD6632.pdf
RFQ
FDD5N53TM_WS
FDD5N53TM_WS
Περιγραφή: MOSFET N-CH 530V 4A DPAK