FDD3N40TF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FDD3N40TF
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 400V 2A DPAK
Φύλλα δεδομένων: FDD3N40TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDD3N40TF
Αριθμός εξαρτήματος FDD3N40TF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 400V 2A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4425 pcs Φύλλο δεδομένων FDD3N40TF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 1A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 30W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα FDD3N40TFTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 225pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 6nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 400V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 400V 2A (Tc) 30W (Tc) Surface Mount D-Pak Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)