FCPF16N60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCPF16N60 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCPF16N60
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 16A TO-220F
Φύλλα δεδομένων: FCPF16N60.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCPF16N60
Αριθμός εξαρτήματος FCPF16N60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 16A TO-220F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69365 pcs Φύλλο δεδομένων FCPF16N60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F-3
Σειρά SuperFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 37.9W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 70nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 16A (Tc) 37.9W (Tc) Through Hole TO-220F-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)