FCP190N65S3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V 17A TO220-3
Φύλλα δεδομένων: FCP190N65S3.pdf
800 pcs
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP190N65S3
Αριθμός εξαρτήματος FCP190N65S3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 17A TO220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68081 pcs Φύλλο δεδομένων FCP190N65S3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.7mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά SuperFET® III Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 8.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 144W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 400V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 33nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 17A (Tc) 144W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)