FCP150N65F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V 24A TO220
Φύλλα δεδομένων: FCP150N65F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP150N65F
Αριθμός εξαρτήματος FCP150N65F Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 24A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27562 pcs Φύλλο δεδομένων FCP150N65F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά HiPerFET™, Polar™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 12A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 298W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3737pF @ 100V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 93nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 24A (Tc) 298W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FCP15347_FLORENTINA-4X1-O
FCP15347_FLORENTINA-4X1-O
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS ARRAY RECTANG 4 POS 169.67X
Σε απόθεμα: 14867 pcs
Κατεβάστε: FCP15347_FLORENTINA-4X1-O.pdf
RFQ
FCP14965_FLORENTINA-2X2-RS
FCP14965_FLORENTINA-2X2-RS
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS W/ HOLDER CLEAR 17DEG SCRW
Κατεβάστε: FCP14965_FLORENTINA-2X2-RS.pdf
RFQ
FCP15345_FLORENTINA-4X1-D
FCP15345_FLORENTINA-4X1-D
Κατεβάστε: FCP15345_FLORENTINA-4X1-D.pdf
FCP15344_FLORENTINA-4X1-RS
FCP15344_FLORENTINA-4X1-RS
Κατεβάστε: FCP15344_FLORENTINA-4X1-RS.pdf
FCP15343_FLORENTINA-4X1-SS
FCP15343_FLORENTINA-4X1-SS
Κατεβάστε: FCP15343_FLORENTINA-4X1-SS.pdf
FCP14969_FLORENTINA-2X2-W
FCP14969_FLORENTINA-2X2-W
Περιγραφή: LENS CLEAR SCREW
Κατεβάστε: FCP14969_FLORENTINA-2X2-W.pdf
FCP15348_FLORENTINA-4X1-W
FCP15348_FLORENTINA-4X1-W
Κατεβάστε: FCP15348_FLORENTINA-4X1-W.pdf
FCP14967_FLORENTINA-2X2-M
FCP14967_FLORENTINA-2X2-M
Περιγραφή: LENS CLEAR SCREW
Κατεβάστε: FCP14967_FLORENTINA-2X2-M.pdf
FCP14966_FLORENTINA-2X2-D
FCP14966_FLORENTINA-2X2-D
Κατεβάστε: FCP14966_FLORENTINA-2X2-D.pdf
FCP15346_FLORENTINA-4X1-M
FCP15346_FLORENTINA-4X1-M
Κατεβάστε: FCP15346_FLORENTINA-4X1-M.pdf
FCP14964_FLORENTINA-2X2-SS
FCP14964_FLORENTINA-2X2-SS
Κατεβάστε: FCP14964_FLORENTINA-2X2-SS.pdf
FCP14968_FLORENTINA-2X2-O
FCP14968_FLORENTINA-2X2-O
Περιγραφή: LENS SQUARE 4 POS 95,57X95,57MM
Κατεβάστε: FCP14968_FLORENTINA-2X2-O.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών